Referencje


"W ramach studiów pan Marcin uczęszczał na dwa realizowane przeze mnie przedmioty (...), był także członkiem Studenckiego Koła Naukowego Ogrodników, którego jestem opiekunem.

Naszą współpracę zakończył napisaniem pod moim kierunkiem wysoko ocenionej pracy inżynierskiej pt. "Dobór roślin do zewnętrznej ściany zielonej o wystawie północnej w warunkach Wrocławia".

W trakcie naszych wspólnych działań pan Marcin wykazywał się bardzo dużym zaangażowaniem. Chętnie podejmował się dodatkowych prac, a często sam je inicjował, czym wyróżniał się wyraźnie wśród innych studentów. We wszystkich pracach charakteryzowała go ogromna kreatywność, poparta wiedzą oraz starannością. Jego liczne projekty (...) były atrakcyjne, niestandardowe i dobrze przemyślane."


dr inż. Katarzyna Wróblewska

Zakład roślin Ozdobnych

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu


"Od kilku lat mam przyjemność korzystania z usług pana Marcina. Doświadczam jego profesjonalizmu obserwując efekty prac w moim ogrodzie. 

Dysponuje dużą wiedzą fachową, którą nieustannie pogłębia o pojawiające się nowości w świecie roślin. Widząc z jakim zamiłowaniem dzieli się swoją wiedzą, chętnie korzystam z jego doradztwa. Jest człowiekiem kulturalnym, pracowitym, punktualnym i rzetelnym.

Zdecydowanie zamierzam korzystać z jego usług w kolejnych latach."


dr n. med. Jolanta Kuźniar


"Pan Marcin wykonuje na mojej posesji prace ogrodnicze od 2013 roku. Były to prace z zakresu: przygotowania gruntu, założenia trawnika, nasadzenia nowych roślin, pielęgnacji i odświeżenia starych nasadzeń jak również modelowania powierzchni brukowanych wykorzystanych w ogrodzie.

Wszystkie prace były wykonane solidnie i w terminie. Pan Marcin Dziadek dał się poznać jako profesjonalny, pełen kreatywnych pomysłów fachowiec z ogromną wiedzą merytoryczną na temat ogrodnictwa i zagospodarowania terenów zieleni, a każda praca była wykonana z ogromną troską o detale.

Mam pewność, że pan Marcin pozostawił w moim otoczeniu nie tylko pięknie wypielęgnowany ogród ale również kawałek swojego serca w nim zawarty."


dr n. med. Kamilla Kasibowska-Kuźniar


"Pan Marcin Dziadek od pewnego czasu służy mi swoją pomocą i radą przy pielęgnacji ogrodów. Dał się poznać jako osoba kompetentna, z dużą wiedzą oraz doświadczeniem, która nie boi się powierzonych mu zadań. Jest pracowity, staranny i wyróżnia go wysoka kultura osobista"


Katarzyna Koczyńska-Kielan


"Od 2015 roku korzystam z pomocy pana Marcina w zakresie różnych prac ogrodniczych. Pan Marcin Dziadek prowadził prace sezonowe związane z pielęgnacją i rewitalizacją mojego ogrodu. Przygotował dokumentację potrzebną do wykonania wycinki drzewa oraz podjął się samej wycinki. Planuję dalszą współpracę z panem Marcinem i rekomenduję go znajomym, zainteresowanym tego typu usługami."


dr n. med. Monika Szewczuk-Bogusławska