O nasJesteśmy grupą młodych ludzi, których łączy pasja i ogromne zaangażowanie w każde zadanie, którego się podejmujemy. Nie boimy się wyzwań i uważamy, że im trudniejsza w zaplanowaniu jest inwestycja; tym więcej możemy się dzięki niej nauczyć. Mimo młodego wieku, posiadamy wykształcenie oraz doświadczenie niezbędne do profesjonalnej obsługi klientów.

Najważniejszym dla nas jest zadowolenie klienta. To przecież on powierza nam kawałek swojego świata i obdarzając zaufaniem czeka na końcowy efekt naszej pracy. 

Staramy się by nasze projekty były niekonwencjonalne oraz indywidualnie dopasowane do każdego klienta. Próbujemy działać nieszablonowo oraz proponować zawsze coś nieco innego. Mamy również szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą technologii zielonych ścian oraz żywych fasad.


Firma istnieje od 2016 roku a jej założycielem i właścicielem jest Marcin Dziadek - inż. Ogrodnictwa, tech. Architektury krajobrazu. Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, działacz Samorządu Studentów oraz członek Studenckiego Koła Naukowego Ogrodników.